Polski Lombard najlepszy w Kołobrzegu?

Koncepcja działalności i założenia firmy. Co skupuje i jaką ma opinię? Polski Lombard oferta dla każdego. Skup złota, telefonów oraz innej elektroniki. Dowiedz się co o lombardzie sądzą jego klienci.

Polski Lombard to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która mieści się przy ul. Słowińców 7 w Kołobrzegu. Firma posiada także stronę internetową: www.polskilombard.pl, która można stwierdzić zastępuje osobistą wizytę w lombardzie za sprawą bardzo elastycznej oferty dopasowanej do możliwości czasowych a także mieszkaniowych klienta. Wystarczy kilka kliknięć aby się przekonać, że Polski lombard ceni sobie wygodę i czas każdego z nas proponując załatwienie całej procedury przez Internet nie wychodząc z domu a umowę dostarczy kurier do naszych drzwi. Jest to zdecydowanie najlepszy i najbardziej znany lombard w Kołobrzegu otwarty na głos i potrzeby klienta.

Koncepcja działalności i założenia firmy. Z dniem 08.01.2014 roku działalność została wpisana przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do ewidencji działalności jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której obecnie Prezesem Zarządu jest Tarnowski Damian Sylwester. Polski Lombard początkowo został sklasyfikowany pod kodem PKD 66.19.Z czyli świadczenie pozostałych usług finansowych poza ubezpieczeniami i funduszami emerytalnymi. W 2015 roku dokonano wpisu do KRS, który polegał na wykreśleniu oraz dopisaniu odpowiednich udziałowców spółki oraz rozszerzenie zakresu działalności o sprzedaż hurtową niewyspecjalizowaną, pozostałą działalność pocztową i kurierską oraz magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pierwotnie firma przed zmianą nosiła nazwę Lombardus.

W 2016 roku ponownie dokonano zmian w KRS to znaczy wyznaczono Prezesa Zarządu z kapitałem 205.000 zł, który obejmuje stanowisko do dziś. W 2017 roku zmieniono adres strony internetowej lombardu z lombardus.pl na polski lombard.pl oraz została zmieniona koncepcja firmy między innymi na: pozostałą działalność rozrywkową i rekreacyjną, pozostałe formy udzielania kredytów, pozostało pośrednictwo pieniężne czy sprzedaż detaliczną w niewyspecjalizowanych sklepach. Pozostawiono natomiast zakres działalności pocztowej i kurierskiej oraz świadczenie usług finansowych. Miało to na celu usprawnienie pracy i rozszerzenie zakresu działalności firmy. Ważnym czynnikiem było również wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta jak np. działalność pocztowa i kurierska, która pozwala na zawieranie umów w obecności kuriera i dokonanie całej transakcji nie wychodząc z domu a właściciel firmy z lombardu. To właśnie z myślą o klientach powstała nowa strona internetowa firmy gdzie każdy może bezpłatnie, zupełnie anonimowo dokonać szybkiej i niezwykle prostej wyceny swojego przedmiotu.

Świadczy to o pozytywnym podejściu do klienta, któremu lombard zapewnia cały szereg ułatwień wystarczy kilka kliknięć i nie robiąc więcej niż dwa kroki do drzwi otrzymamy sporządzoną przez lombard umowę. Jeśli wyceniony przez nas na stronie przedmiot zgadza się z opisem to znaczy jest sprawny przelew na konto zostanie wykonany w niezmienionej kwocie. Polski Lombard to uczciwe podejście do klienta. Co o lombardzie sądzą jego klienci? Chyba każdy wie, że nie da się zasłużyć na pozytywną opinię oszukując innych. Polski Lombard ma ponad 130 pozytywnych opinii oraz podziękowań od klientów co można wypracować tylko i wyłącznie sumienną pracą i uczciwym podejściem do ludzi.

Najważniejszy jest człowiek a przedmiot, który przynosi często ma jakąś historię może jest to pamiątka po babci, prezent urodzinowy lub po prostu ważny dla właściciela przedmiot jednak sytuacja życiowa czy finansowa zmusza nas do podejmowania bardziej racjonalnych wyborów. W momencie kiedy klienta ma zaległości w spłacie rachunków lub nawet tymczasową kiepską sytuację finansową lepiej jest sprzedać np. wartościowy zegarek, sprawny sprzęt AGD lub zastawić łańcuszek nawet ten od babci. Profesjonalne podejście do klienta skutkuje dobrą opinią lombardu. Co skupuje Polski Lombard? Najbardziej znane urządzenia typu używany lub nowy telefon komórkowy, sprawny tablet, laptop z ładowarką, konsole, kamery, aparaty fotograficzne, MP3 czy MP4, wartościowe markowe zegarki, złoto, bursztyn a nawet samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Oferta lombardu jest bardzo szeroka i z pewnością trafi do każdego klienta. Lombard skupuje także motocykle, autobusy, ruady, rowery a także drukarki, biżuterię, sprawne telewizory czy sprzęty typu wiertarka, firmowy ekspres do kawy, lodówki oraz antyki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments