My Little Farmies

My Little Farmies – to prawdziwa odskocznia od miejskiego smogu. Zostań więc farmerem, który zachwyca swoimi produktami. Gra rolnicza My Little Farmies to wyjątkowe połączenie wielu umiejętności. Będziesz mógł wykazać się nie tylko jako rolnik, ale i jako dobry przedsiębiorca, architekt, oraz budowlaniec. Wszystko to w atmosferze barwnej scenerii i świeżego powiewu wiejskiego powietrza.

Zostać rolnikiem nie jest wcale tak prosto, jakby mogło się w pierwszej chwili – wydawać. To nie tylko proste sadzenie, podlewanie, zbieranie plonów, ale znacznie więcej ciekawych zajęć. My Little Farmies, to niezwykle barwna gra, w której wcielamy się w prawdziwego rolnika, a właściwie przedsiębiorcy ekologicznego, który zaczyna tworzyć najlepsze w okolicy gospodarstwo. Jego uprawy i hodowle, w niedługim czasie zasłyną wśród innych farmerów, ale zanim to nastąpi trzeba będzie się wykazać pracowitością mrówek, sprytem węża i siłą niedźwiedzia. To co będziesz produkował, to najważniejsza rzecz na świecie – jedzenie dla ludzi. Dlatego wszystko powinno być najwyższej jakości i o wyjątkowych walorach smakowych. Aby to osiągnąć, potrzebna ci będzie również wiedza, przynajmniej w początkowej fazie rozwoju, ale nie martw się – będziesz dysponował odpowiednim samouczkiem, który szybko wprowadzi cię w tajniki super upraw. Na początku, do dyspozycji masz skromne zasoby, bo przecież najwięcej satysfakcji mamy wówczas, gdy sami do wszystkiego dojdziemy, nie oznacza to jednak, że masz mało. Zaczynasz więc od zarządzania kilkoma obiektami i wysiewem twojego nowego pola. W tym celu, będziesz musiał odwiedzić pobliski sklep z sadzonkami, oraz miejsce w którym kupisz pierwsze własne zwierzęta folwarczne. Najważniejszym twoim celem, będzie stworzenie takiej Big Farmy, która pozwoli ci na zorganizowanie powtarzających się i skutecznych cyklów produkcyjnych. Nie będzie to łatwe, ponieważ wszystko co dobre, smaczne i zyskowne, wymaga serca i zaangażowania. Nie są to jednak jedyne zadania, które stoją przed tobą. To czym się staniesz, znacznie wybiega poza ramy zwykłego obrazu gospodarstwa rolnego. Wkrótce będziesz posiadał umiejętności architekta, budowlańca, handlarza no i oczywiście hodowcy roślin. Jak widzisz nie jest to zwykła gra rolnicza, ale pełna fascynujących działań gra strategiczna. Wszystko jednak oparte jest na prostym i przejrzystym modelu gry, który połączony z twoją kreatywnością, zapewni ci wysokie notowania w rankingach. Zróżnicowanie prac i obowiązków, będzie więc narastać. W miarę nabywania nowych umiejętności, oprócz prostych prac na grządkach i przy obsłudze twoich klientów, zajmiesz się również sadzeniem, nawadnianiem, modernizowaniem, budowaniem, oraz dojeniem. W pewnym momencie, a później coraz częściej, zacznie cię odwiedzać twój sympatyczny sąsiad. Powinieneś wówczas dać mu trochę mleka, lub worek mąki, za co nie tylko będzie ci bardzo wdzięczny, ale również sprawi, że na twoje konto wpłynie nie mała kwota pieniędzy, a dodatkowo zyskasz nowe doświadczenie.

W miarę jak twoje gospodarstwo będzie się rozwijać, otworzysz również nowe ciekawe dodatki do gry, które spowodują jeszcze szybszy twój rozwój. Bardzo istotne będzie też twoje codzienne logowanie do gry, które wynagrodzi twój trud i zaangażowanie, dodatkowymi bonusami. Możesz spróbować również nawiązać znajomości z innymi graczami na serwerze i wymieniać się z nimi swoim dobrami i doświadczeniem, czyli pogadać jak rolnik z rolnikiem. Zadowolenie w pobliskiej wsi, będzie rosło, gdy prowadzony będzie regularny handel. Dlatego nie zapomnij o stałym dostarczaniu swoich produktów – do punktów skupu. Warto wówczas ustalać konkurencyjne ceny, tak aby wyróżniały się wśród innych dostawców. Unikalność gry polega na wyjątkowej grafice i skupieniu na rozwoju, rozbudowie, oraz wytwarzaniu atrakcyjnych i zróżnicowanych produktów. Świat jest barwny i ciekawie odwzorowany co niewątpliwie wyróżnia grę pośród innych gier tego typu. Możesz również korzystać z płatnych opcji, które umożliwiają zakup różnych dodatków, jednak jest to tylko opcja, którą nie musisz się przejmować i dalej korzystać z gry zupełnie za darmo. Dla kogo więc jest ta gra? Jeżeli szukasz przyjemnej i relaksującej zabawy, która pozwoli ci na spędzenie trochę czasu, w atmosferze soczystej zieleni i świeżego wiejskiego powietrza to jesteś właśnie tą osobą. Nie czekaj więc dłużej, rozwiń swoje gospodarstwo i stwórz produkty, które będą rozchwytywane przez konsumentów.

Dodaj komentarz