Lombard, życie pod zastaw

Serial, który przykuł miliony widzów, pokazuje ludzkie dramaty i sukcesy, historie życiowe. Serial  Lombard, życie pod zastaw  , produkcję Tv Puls oraz producenta wykonawczego „Studio A”. Możliwość zakupienia przedmiotów z serialu oraz informacje o statystowaniu i castingach do serialu.

Serial „Lombard życie pod zastaw” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Tv Puls. Pierwszy odcinek wyemitowano 4 września 2017 roku. Zarówno aktorzy jak sam serial szybko zdobyli ogólną sympatię widzów. Każdy wątek bohaterów jest śledzony z uwagą przez widzów.

Po doskonałej oglądalności w pierwszym sezonie, za sprawą widzów i czytelników „Tele Tygodnia” serial zdobył Telekamerę Tele Tygodnia 2018 w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”. Jest to ogromny sukces serialu jaki aktorów, którzy nie ukrywali zadowolenia z nagrody. W serialu głównymi bohaterami są : Kazimierz Barski- właściciel Lombardu oraz jego rodzina: Żona Beata, syn- dwudziestotrzyletni Adek, córka- Marta, wzorowa studentka i oczko w głowie Tatusia. Jak również pracownicy : Dwudziestopięcioletni Lolek- absolwent Wydziału Historii Sztuki, który w Lombardzie zajmuję się wyceną antyków. Angelika-która wychowuję samotnie córkę Marysię ponieważ jej mąż przebywa w więzieniu. Mariusz, który w pierwszym sezonie grał rolę kierownika Lombardu. Główny klient Ziutek, który codziennie odwiedza i zaskakuje pracowników Lombardu.

W drugim sezonie serialu pojawi się również nowa pracownica lombardu czterdziestoletnia Marzena. W Lombardzie pojawia się dużo klientów nie tylko starsi potrzebujący pieniędzy na życie ale także młodzi, którzy zastawiają tablet bądź laptop na kilka dni. Pojawiają się także, złodzieje, jak i poszukiwacze okazji czy też policja. Każdy z bohaterów ma inną sytuację życiową, tym samym, każdy w inny sposób zdobywa sympatię widzów. Razem z bohaterami przeżywamy ich serialowe sukcesy i porażki. W serialu są ukazane historie z życia. Każdy z nas posiada jakieś problemy a ten serial świetnie to odzwierciedla. Pojawiają się różne uczucia od miłości, przyjaźni bo nienawiść i chora zazdrość.

Czasem pojawiają się także wątki kryminalne. Większość scen rozgrywa się w tytułowym Lombardzie, jednak część jest przenoszona poza jego progi. „Lombard życie pod zastaw” to serial z dużą dawką humoru, który czasem skłania do wzruszeń i refleksji. C

iekawą informacją jest to, że przedmioty pokazywane w serialu możemy zakupić! Tak! Telewizja Puls wraz z serwisem OLX utworzyła miejsce sprzedaży przedmiotów.  podhttp://tvpuls.pl/sklep-serialu-lombard tym adresem znajduję się oficjalny sklep internetowy serialu, gdzie możemy znaleźć m.in. Zdjęcia z autografami aktorów, gadżety z serialu oraz rzeczy zastawiane w Lombardzie. Jest to świetna wiadomość dla fanów serialu, ponieważ mogą kupić coś co przykuło ich uwagę podczas oglądania serialu. Jeśli mamy ochotę spróbować swoich sił w aktorstwie i przeżyć przygodę wraz z bohaterami Lombardu możemy zgłosić się na casting. Świetna propozycja dla osób, które chcą poznać bohaterów serialu jak również z bliska przyjrzeć się „życiu” w Lombardzie. Osoby zainteresowane statystowaniem mogą wysłać zgłoszenie się na adres: kasia.edwinfilm@gmail.com Do maila należy załączyć : imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, aktualną fotografię oraz datę statystowania którą możemy sobie wybrać na stronie : http://casting.wroc.pl/lombard-zycie-pod-zastaw-statystowanie/.

Dodaj komentarz