Kobiety Mafii 2 Koszalin gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w światowych kinach widzowie mogli go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach odtwarzających istotne role. Absolutnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wspólnie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 odkładają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej połówce dostajemy wątki trzech różnych formie, jakie w którymś elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która zajmuje szerokie plany, żeby zmienić swoje mieszkanie na prawdziwsze. Zawiera ona kontrakt na znaczny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu potrzebuje ustawić się na wszystkie życie. W tym jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, natomiast nie stanowi gwoli niej to łatwe, ponieważ przez całe jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmiany Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie znajduje naszego przyszłego męża Amira, który ukazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest temat Darii dodatkowo jej problem z Kolumbijczykami. Z nieznanych przyczyn ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia rzuca się utratą materiału i trudnymi problemami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, przecież toż dziś Daria jest dobro zrobiona do nowoczesnej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej prace bez męskich pleców a teraz otrzymuje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Więc w jej elementu pojawiają się drugie i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) oraz jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w spokój całej historii, zwiększając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i odnoszenia ich z samą, dużą pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w imprezę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie spośród obecnego, że potrafi wydusić z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi wprost przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją osoba w za dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi zdecydowanie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie wydają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przeprowadza się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam rozprzestrzenia się też plan filmowy. Dzięki temu obraz objawia się świetnie na ekranie. Widz oglądając go pamięta poczucie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest trwały a z wszystkim nowym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich lektury jest kiedy najbardziej oczywisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walk z elementami komediowymi, gdzie jesteśmy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego zwolennicy dodatkowo im to daje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, razem nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Dodaj komentarz