Jak zostałem partnerem Polskiego Lombardu

Jak zostałem partnerem Polskiego Lombardu

Jak zostałem partnerem Polskiego Lombardu – Przez wiele lat, zajmowałem się naprawą i budową motorów. Można to jednak nazwać łataniem czegoś z niczego.

Jak zostałem partnerem

W praktyce wygląda to mniej więcej tak, że mając zawalony cały garaż częściami do motorów, można złożyć coś na dwóch kółkach z silnikiem, ramą i kierownicą.

Moja pasja, osiągnęła już taki poziom, że obecnie prowadzę dość sprawnie funkcjonujący warsztat motocyklowy i prawdę mówiąc, uwijam się jak mrówka. Klientów jest naprawdę sporo, ale pomimo tego przychody nie są, aż tak zadowalające, w stosunku do poświęconego czasu i pracy. Szczególnie, że powiększyła się rodzina, która teraz wymagała również zainteresowania. Postanowiłem więc, coś zmienić.

Jak zostałem partnerem Lombard

Z pomocą przyszedł polski lombard, a dokładnie jeden z ich oddziałów w Kołobrzegu, zajmujący się skupem motorów. Posiadali olbrzymią bazę maszyn do sprzedania, a pomimo tego przyjęli również ode mnie kilka skuterów i motorów.

Zdobyte szybko pieniądze, pozwoliły mi trochę przeorganizować moją firmę. W dalszym ciągu prowadziłem warsztat, ale teraz mogłem zatrudnić mechanika, który przejął większość moich obowiązków. Moje natomiast zadania, były dużo bardziej czyste i mniej czasochłonne.

Zostałam partnerem polskiego lombardu i zająłem się przyjmowaniem motorów, jako zastawu pod pożyczki. Dzięki mojej wiedzy i znajomości tematu, mogłem szybko wycenić określony motor lub inny pojazd, który jeśli wymagał jakiejkolwiek naprawy, mógł być obsłużony w moim warsztacie. Korzyści było wiele, zarówno dla klientów lombardu, jak i dla mojej firmy.

Jak zostałem partnerem

Otrzymywałem bowiem, nie tylko prowizję z przydzielonej pożyczki, ale również mogłem, w przypadku jej nie spłacenia, zająć się sprzedażą zastawu i czerpać z tego dodatkowe profity. Korzyści dla klientów były również imponujące, ponieważ dostawali najlepsze warunki w przypadku pożyczek, a dodatkowo mogli dalej korzystać ze swoich pojazdów.

Oczywiście ze względu na kompleksową obsługę i dobre relacje ze środowiskiem motocyklowym, ilość moich klientów chętnych na pożyczki pod zastaw, lub sprzedaż w skupie – znacznie urosła. Prowadzony przeze mnie pod patronatem polskiego lombardu skup motorów – odniósł spektakularny sukces.

Połączenie mojej wiedzy na temat motorów i całego know-how polskiego lombardu sprawił, że miałem teraz znacznie więcej czasu dla rodziny, przy jednocześnie większych zarobkach. Na koniec, jeszcze parę słów o skupie motorów przez polski lombard.

Mogłoby się wydawać, że lepiej samemu sprzedawać tego typu sprzęt jakim jest motor, ale to co oferuje lombard w dzisiejszych czasach, znacząco odbiega od tego co było kiedyś. Teraz możemy korzystać z nowoczesnej platformy lombardowej, na której oprócz wypełnienia formularza, możemy również szybko dokonać wyceny naszej maszyny, sprzedać ją za pośrednictwem sklepu lombardowego, lub po prostu wziąć pożyczkę i dalej jeździć na swojej maszynie. W przypadku pożyczki pod zastaw, zawsze otrzymamy wycenę zgodną ze średnią ceną rynkową, jedyne jej zaniżenie może wynikać z ukrytych wad lub usterek. Nie warto więc ukrywać informacji o złym stanie naszych motorów, ponieważ i tak to wszystko wyjdzie, a dodatkowo stracimy naszą wiarygodność.

Jak zostałem partnerem

Jeśli więc potrzebujemy pożyczki, zanim pójdziemy do banku, zachęcam do odwiedzin portalu skup motorów Kołobrzeg i skorzystaniu ze wstępnej wyceny. Jestem przekonany, że nasza oferta będzie dużo bardziej atrakcyjniejsza, niż nie jedna propozycja bankowa, a dodatkowo, będziemy mogli dalej korzystać z naszej maszyny.

Polski Lombard Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz